Invita

Invita Aabenraa

Åbningstider i dag 09.00 - 17.00
Kontakt aabenraa@invita.dk
Telefon:74 62 64 50
Fax:74 62 64 80
Besøg Industrivej 1
6200 Aabenraa

Åbningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Lukket

Adresse

Industrivej 1
6200 Aabenraa

Se på kort >

Kontakt

aabenraa@invita.dk
Telefon:74 62 64 50
Fax:74 62 64 80

Find din køkkenekspert hos Invita Aabenraa

Lisa Egebro Lisa Egebro Indretningskonsulent lisa.egebro@invita.dk 20 92 95 16
Michael Kroløkke Ljungberg Michael Kroløkke Ljungberg Erhvervs- og Indretningskonsulent michael.ljungberg@invita.dk 42 90 15 33
Tina Z. Larsen Tina Z. Larsen Indretningskonsulent tina.larsen@invita.dk 61 61 79 92
Anja Petersen Anja Petersen Indretningskonsulent anja.petersen@invita.dk 25 94 60 99
Ronni Schmidt Ronni Schmidt Erhvervs- og Indretningskonsulent ronni.schmidt@invita.dk 21 99 07 38
Lars Thomsen Lars Thomsen Salgsdirektør lars.thomsen@invita.dk 21 26 60 61

Køb udstillingsmodeller med stor rabat

Vi gør plads til nyheder og sælger derfor vores udstillingsmodeller til meget fordelagtige priser. Alt skal afhentes i butikken efter nærmere aftale.
Vi har desværre ingen udstillingsmodeller i øjeblikket.